Predaj pijavice lekárskej v Komárne

Zaujíma Vás kde kúpiť pijavicu lekársku v Komárne?

Predaj certifikovaných pijavíc v Komárne!

Registrované občianske združenie zaoberajúce sa propagáciou a rozvojom hirudoterapie na Slovensku a v Českej republike, ponúka na predaj pijavice lekárske chované v hygienických podmienkach na biofarme, ktorá dodáva pijavice lekárske do nemocníc a medicínskych centier.

Dodanie po celom Slovensku je do 24 hodín od zaplatenia objednávky.

Viacej o doručovaní si môžete prečítať tu: http://hirudoterapia.sk/postovne-a-balne/

Čo o nás napísali naši klienti:

„S objednávkou som bol maximálne spokojný, doručenie prebehlo do 24 hodín a poradenstvo súvisiace s aplikáciou pijavíc tiež splnilo moje očakávania.“

Hľadáte dodávateľa pijavice lekárskej v meste Komárno?

Vašim nákupom u nás podporíte rozvoj hirudoterapie na Slovensku. Získané prostriedky z Vášho nákupu investujeme do ďalšieho rozvoja hirudoterapie, napríklad tvorbou informačných videí, publikačnej činnosti, organizáciou vzdelávacich seminárov a propagáciou v médiách.

Kúpou pijavíc lekárskych podporujete rozvoj hirudoterapie na Slovensku.

Hirudoterapia pomáha zvyšovať imunitu, obnovuje rovnováhu v organizme a celkovo zlepšuje zdravotný stav človeka. Pijavica pôsobí na organizmus reflexne, teda vyvoláva adekvátnu reakciu nervového systému.

Ak kupujete pijavice v letnej sezóne, treba im vymieňať vodu častejšie, pretože znečistenie vody prebieha rýchlejšie, keďže aj látková výmena u pijavíc je rýchlejšia.